Temeljne 3LHD vrijednosti su suradnja i talent

U našem arhitektonskom studiju, suradnja je na prvom mjestu, napredujemo uz timski duh, potičući kontinuirano učenje i rast kroz svaki projekt.

Naš tim
Partner Direktor Podrška Poslovanja Projektant Voditelj Projektni Tim Specijalistički Tim

Nevena Kuzmanić

Projektant voditelj

nevena@3lhd.com

Dalia Colić

Projektant senior

dalia@3lhd.com

Sanja Hokal

Student projektant

Nina Žaja

Projektant

nina.zaja@3lhd.com

Vibor Granić

Projektant senior

vibor@3lhd.com

Ivana Šajn

Projektant voditelj

ivana@3lhd.com

Leon Lazaneo

Projektant voditelj

leon@3lhd.com

Saša Begović

Senior partner

sasa@3lhd.com

Jakov Jurković

Student projektant

Dragana Šimić

Projektant voditelj

dragana@3lhd.com

Tena Knežević

Projektant

tena.knezevic@3lhd.com

Tatjana Grozdanić Begović

Senior partner

tanja@3lhd.com

Sofija Vrtarić

Projektant

sofija@3lhd.com

Mario Harni

Vizualizacije

mario@3lhd.com

Uršula Juvan

Projektant voditelj

ursula@3lhd.com

Nevenka Annamaria Krželj

Projektant

nevenka.krzelj@3lhd.com

Ivo Pejnović

Student projektant

Paula Bogović

Student

paula.bogovic@3lhd.com

Nora Dešković

Projektant junior

nora.deskovic@3lhd.com

Luka Matošević

Projektant

luka.matosevic@3lhd.com

Marijana Pivac

Projektant voditelj

marijana@3lhd.com

Jure Živković

Projektant voditelj

jure@3lhd.com

Ana Bjelić

Projektant senior

anab@3lhd.com

Dorian Grbanović

Posebni projekti

dorian.grbanovic@3lhd.com

Filip Tomaško

Projektant

filip.tomasko@3lhd.com

Danilo Mrdak

IT, administrator

danilo@3lhd.com

Paula Kukuljica

Partner

paula@3lhd.com

Jelena Prokop

Projektant senior

jelena.prokop@3lhd.com

Hrvoje Šćurić

Arhitektonski tehničar

Hana Kevilj

Projektant voditelj

hana.kevilj@3lhd.com

Marko Dabrović

Senior partner

marko@3lhd.com

Ana Mikelić

Projektant voditelj

ana@3lhd.com

Elena Šimić

Projektant

elena.simic@3lhd.com

Tamara Paulina Pavković

Projektant

tamara@3lhd.com

Roko Guberina

Projektant junior

roko.guberina@3lhd.com

Mladena Žarković

Administracija i odnosi s javnošću

mladena@3lhd.com

Dragan Dodoš

Projektant junior

dragan.dodos@3lhd.com

Iva Prtenjača

Projektant

iva.prtenjaca@3lhd.com

Andrea Šandrk

Projektant junior

andrea.sandrk@3lhd.com

Tamara Jeger

Projektant senior

tamara.jeger@3lhd.com

Vladimir Karmelić

Direktor

vlado@3lhd.com

Silvije Novak

Senior partner

silvije@3lhd.com

Joško Kotula

Projektant senior

josko.kotula@3lhd.com

Katarina Bešlić

Posebni projekti

katarina.mlinarevic@3lhd.com

Antonia Dajak Nadal

Projektant

antonia.dajak@3lhd.com

Denis Hrvatin

Projektant

denis@3lhd.com

Zorislav Petrić

Projektant voditelj

zorislav@3lhd.com

Marko Ramov

Projektant senior

marko.ramov@3lhd.com

Marko Perać Kovač

Student projektant

Daša Manojlović

Projektant voditelj

dasa@3lhd.com

Ivana Marić

Projektant

ivana.maric@3lhd.com

Ivana Kazija

Projektant voditelj

ivana.kazija@3lhd.com

Vera Gjokaj

Voditelj financija

vera.gjokaj@3lhd.com

Koraljka Brebrić Kleončić

Projektant voditelj

kora@3lhd.com

Nives Krsnik Rister

Projektant senior

nives@3lhd.com

Aljoša Kotnjek

Projektant

aljosa.kotnjek@3lhd.com

Mia Andrašević

Projektant voditelj

mia@3lhd.com

Dominik Žuvela

Projektant senior

dominik.zuvela@3lhd.com

Ines Vlahović Mazinjanin

Projektant senior

ines@3lhd.com

Ana Oršolić

Projektant

ana.orsolic@3lhd.com

Tamara Janjić

Projektant junior

tamara.janjic@3lhd.com

Filip Fot

BIM manager

filip.fot@3lhd.com

Romana Ilić

Direktorica projekta Urania

romana@3lhd.com

Koraljka Mandarić

Posebni projekti

koraljka@3lhd.com

Branimir Turčić

Vizualizacije

branimir@3lhd.com

Dora Kodrić

Projektant senior

dorak@3lhd.com

Voljeli bismo doznati više o tebi

3LHD uvijek prihvaća prijave arhitekata koji traže posao u uzbudljivoj i poticajnoj radnoj okolini. Pošaljite CV i portfolio sa svojim radovima na adresu ureda ili se prijavite online.

Pročitaj više